ДРАШКО ЈЕ КАО АНЂЕО: Тања Савић проговорила искрено о новој љубави, па упитала - "Да ли смо леп пар?"
ПЕВАЧИЦА Тања Савић је у емисији "Премијера викенд специјал" коментарисала скандалозну изјаву свог супруга Душана Јованчевића који је том приликом наводно и запретио градоначелнику Бањалуке Драшку Станивуковићу, а потом прокоментарисала и однос са њим.
Фото: Инстаграм/draskostanivukovic/tanja_savic_private
Певачица је у првом делу своје исповести истакла да све то сматра "очајничким потезом" Јованчевића, а потом је проговорила и о вези са Станивуковићем.
На питање о новој љубави била је тајанствена.
- Спремна сам за нову љубав, не бих волела да коментаришем натписе. Да ли смо Драшко и ја леп пар? - питала је и изненадила све.
- Прелепи сте, посебно на оној фотки без шминке где сте вас двоје - рекла је водитељка.
Тања је потом објаснила како је заједничка слика процурела у јавност:
- Украли су ми телефон одакле су процуреле фотографије, ја желим да будем тајанствена. Читајте између редова. Мимо господина Станивуковића, да га изузмем из ове приче, свака жена заслужује љубав. Он је долазио на моје наступе, људи то повезују. Све што се пише мени не смета, он је успешан у свом послу. Много га људи воли, подржава, осетили су његову доброту. Нисам његов ПР, морам да кажем, седела сам синоћ са њим, морам да кажем за његову енергију. У сваком послу има змија, осетила сам неке змијице поред њега, он је као анђео. Има дивну енергију, ту је, а као да није ту. Толико је неприметан, то је баш лепо, и ја сам таква. Драшко воли све моје песме. Омиљена му је 'Полудела'. Немам шта да кријем, али волим да будем тајанствена - рекла је Тања у емисији.
БОНУС ВИДЕО - Романа Панић у шетњи на савском кеју у Београду
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МИЛИЦИ ПАВЛОВИЋ НУЂЕНА УЛОГА У "ТОМИ": Била на састанку, а онда је Бјела одустао!
14. 11. 2021. у 18:10
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)