БАРБАРА БОБАК О КОМЕНТАРИМА НА СВОЈ РАЧУН: Људи ти никада неће опростити успех, а посебно не у малим местима
МЛАДА певачица Барбара Бобак откако је започела везу са Дарком Лазићем сусреће се са разним коментарима, па је тако многи и негативно коментаришу.
Фото: Принтскрин Курир ТВ
Она је сада проговорила о томе и открила како реагује када чује коментаре о себи, али и због чега је напустила родно место.
- Када је реч о комшилуку из села из ког потичем, то су људи који мене уопште не виђају. Проверила сам са новинарима ко су заправо ти људи који су причали о мени. Реч је о једном берберину. То је човек који је у стању да „опљује“ пола села. Том кад уђеш у салон и са њим си на „брате мој“, он те, кад изађеш, „опљује“ са следећим ко му уђе у салон - испричала је Барбара и додала:
- 50 година, а ја 23! Не срећемо се, немамо никакав контакт. Све што је рекао о мени, испричао је из чисте злобе и обести. Такво је село и сеоска средина. Зато сам и отишла одатле. Људи ти генерално никада неће опростити успех, а посебно не у малим местима - закључила је певачица у емисији „Ред Зоне”.
БОНУС ВИДЕО: КАКО ПРОВЕРИТИ РАДНИ СТАЖ: Јелица Тимотијевић из ПИО фонда у новој епизоди Фт1П
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)