КАКО ЈЕ МАРИНКО САЗНАО ДА БОЛУЈЕ ОД РАКА: После операције - уследиле су лоше вести
16. 11. 2021. у 10:51
ЦЕЛУ естраду шокирала је вест да је Маринко Роквић изненада преминуо у 68. години живота, јер нико није ни знао да је био тешко болестан.
Повезане вести

ПОНЕКАД ЗАПЛАЧЕ УЗ МАРИНКОВЕ ПЕСМЕ: Певач Марко Роквић о породици, наступима, одмору, плановима
Млађи син нашег легендарног певача народне музике, Маринка Роквића, Марко, такође се, и то веома лепо, бави певањем, али је много мање присутан на сцени од свог старијег брата Николе.
21. 06. 2025. у 07:00
Најновије из рубрике

ТРУДНА ВОДИТЕЉКА ПИНКА Открила и пол: "Мислила сам да сам се само угојила..."
"ДО СКОРО, док нисам осетила бебу да се мало ритнула, нисам имала ни осећај да сам трудна."
06. 09. 2025. у 16:40

ПОРОДИЦА ПОСЕТИЛА ЊЕГОВУ ВЕЧНУ КУЋУ: Данас би Шабан Шаулић прославио 74. рођендан - бели венац у облику срца на гробу (ФОТО)
ДАНАС, 6. септембра, краљ фолк Шабан Шаулић, да је жив, напунио би 74 године, а његова породица као и сваке године дошла ја до вечне куће легенде народне музике.
06. 09. 2025. у 14:55

СПРЕМИТЕ СЕ, УЖИВО СНИМАМО СПОТ: Теа Таировић у Крагујевцу премијерно извела нову песму "Шеки, шеки", а на концерт стигла на мотору (ФОТО)
МУЗИЧКА звезда Теа Таировић се након летње турнеје вратила у Србију, а синоћ је одржала спектаклурани наступ у препуној хали "Језеро" у Крагујевцу, где је за публику је приредила велико изненађење.
06. 09. 2025. у 14:20

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32

ХРВАТСКА ДРАМА - ТОМПСОН НА СУДУ: Преварио закон и станаре, прети му казна за кривично дело?
ХРВАТСКИ певач Марко Перковић Томпсон завршио је у центру судског спора и то због – терасе.
06. 09. 2025. у 09:51
Коментари (0)