ТРАГЕДИЈА: Тело певача Јасмина Малкочевића пронађено у хотелу (ФОТО)
ТЕЛО певача и музичара Јасмина Малкочевића (39), чији нестанак је породица пријавила Полицијској станици Запад у среду 15. децембра 19:30, пронађено је данас у соби једног хотела у Тузли.
Фото: Принтскрин Youtube/ Hayat Productioн
Управа полиције МУП-а Тузланског кантона је обавештена да је у једној од изнајмљених соба пронађено беживотно тело.
- На телу преминулог нису пронађени трагови повреда или било каквог насиља и највероватније се ради о самоубиству изазваном тровањем таблетама. Дежурни тужилац ће издати наредбу за обдукцију тела преминулог како би се утврдили тачни узроци смрти. Током увиђаја се утврђују све околности које се везују за овај догађај - рекао је Адмир Арнаутовић, портпарол Тужилаштва Тузланског кантона.
(Аваз)
БОНУС ВИДЕО - ПОТРЕСАН ГОВОР ИВИЦЕ ДАЧИЋА: Последњи поздрав великом пријатељу
Препоручујемо
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)