ЕМОТИВАН ОПРОШТАЈ ВОДИТЕЉКЕ ОД ГЛЕДАЛАЦА: "Не могу да вам кажем да ћемо се видети поново" (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА емисије "Шок Ток" на ТВ "Прва" Ксенија Бујишић синоћ се опростила од гледалаца, будући да одлази на трудничко боловање.
Фото: Принтскрин Инстаграм/soktokprvatv
Ксенија ускоро улази у шести месец трудноће, а труднички стомак се и те како види, те га је лепа водитељка синоћ поносно показала у уској, елегантној хаљини од шљокица.
Она је на крају емисије саопштила гледаоцима да је у наредном периоду неће бити на малим екранима, али и да се емисија "Шок Ток" неће емитовати неко време, будући да цела екипа одлази на заслужену паузу.
- Жао ми је што не могу да вам кажем да ћемо се видети поново следећег понедељка. Хвала целој екипи која ме је чувала и пазила и без које ништа ово не би било могуће. Сви одлазимо на заслужену паузу - саопштила је Ксенија гледаоцима на самом крају синоћне емисије.
Водитељка ће крајем априла 2022. на свет донети сина, а ово је друго дете ње и њеног изабраника Миљана. Они су у мају 2019. добили ћерку Лору.
БОНУС ВИДЕО: КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"
Препоручујемо
ИМА ЛИ ШТА ВАЖНИЈЕ НА СВЕТУ? Маријана Мићић овековечила тренутак за памћење (ФОТО)
25. 12. 2021. у 00:10
ВАРНИЦЕ СЕВНУЛЕ У ЕМИСИЈИ: Ирина родила дете ријалити учеснику
17. 12. 2021. у 11:25 >> 11:45
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)