ПОСТАЛЕ ДЕО ОПШТЕ КУЛТУРЕ: Наташа Беквалац и Ксенија Кнежевић завршиле у Слагалици, Ната "презнојила" такмичаре

28. 12. 2021. у 13:28

ДА је и јавна сцена постала део опште културе, доказао је популарни квиз "Слагалица" у коме се неретко нађу имена са естраде.

ПОСТАЛЕ ДЕО ОПШТЕ КУЛТУРЕ: Наташа Беквалац и Ксенија Кнежевић завршиле у Слагалици, Ната презнојила такмичаре

Фото: Принтскрин

Овога пута, срећу су имале Наташа Беквалац и Ксенија Кнежевић, које су се нашле у истој епизоди, али у различитим играма.

Популарна ураганка на естради није ни пет година, а већ је постала препознатљива и нашла се раме уз раме са познатим спортисткињама, ликовним и осталим уметницама.

У игри "Спојнице" такмичар је требало да повеже познате даме са иницијалима К. К. и њихова главна занимања, а међу првима је била Ксенија Кнежевић. Наравно, такмичар је знао ко је ураганка и дао је тачан одговор.

И Беквалчева се нашла у квизу, и то у игри "Корак по корак". Први корак који је задат такмичарима јесте "Наслов је песме Наташе Беквалац". Учесници скоро до краја игре нису могли да погоде да је реч о појму "Мрља".

Иначе, пре ураганке и Наташе, у "Слагалици" су се нашле и друге певачице, између осталог Цеца Ражнатовић, Ана Николић, као и Северина Којић.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО: БИВШИ НИСУ ПРОКОЦКАЛИ МОЈЕ ПОВЕРЕЊЕ: Наташа Беквалац о бившим супружницима

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

ДАРКО БАЈИЋ СЕ ВРАЋА ПОЗОРИШТУ: Представа „Рејтинг тајм“ у продукцији Фондације Mozzart