СВЕТСКИ КОНЦЕРТ ИЛИ ПРАЗИЛУК? Јелена Карлеуша извређала Ољу Бећковић јер је први предлог у емисији "Утисак недеље" био њен наступ за дочек
ФОЛК певачица Јелена Карлеуша и даље се не оглашава после наводног породичног насиља које је од мужа, фудбалера Душка Тошића, доживела на велики хришћански празник Божић.

Фото ATA Images
Како наводе медији, Тошић је ЈК, након што су се посвађали, прво пљунуо, а онда ју је и ошамарио, те му је одређена мера забране приласка и комуницирања са певачицом прво на 48 часова, а од недеље на још 30 дана.

Оља Бећковић, Фото Т. Ћирић
Карлеуша се прексиноћ на кратко огласила на инста-сторију и осула паљбу по водитељки Ољи Бећковић, након што је у емисији "Утисак недеље" први предлог био "Београд на празилуку", односно новогодишњи дочек у престоници, где је ЈК певала испред Скупштине.
- Једно логично питање за Ољу Бећковић, колико мораш да будеш нереалан, малициозан, затрован мржњом, непрофесионалан и дрзак, да овакав концерт назовеш празилуком - написала је ЈК на "Инстаграму", али је тај пост брзо обрисала.
- Све разумем, али како си, бре, ово упоредила са празилуком, жено? Овакав светски концерт и 50.000 присутних ти вређаш на овакав дрипачки начин? Чекај, је л' те није оно блам начина на који прљаш своју професију? Зашто, бре, црвљиви проклијали блатњави кромпиру...
ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ДОДАТНЕ ПРОВЕРЕ
ПРВОМ основном јавном тужилаштву у Београду, полиција је доставила извештај везан за случај Карлеуша - Тошић. Како је јуче саопштено, они ће извршити и додатне провере преко надлежног Центра за социјални рад. Након што буду добили све тражене извештаје, одлучиће о даљем поступању.

ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)
У КИЈЕВУ и низу украјинских региона проглашена је ваздушна претња од удара руских балистичких ракета, саопштено је данас из Ваздухопловних снага украјинске војске. Руси су дроновима силовито ударили на Харков и Дњепар, има мртвих и повређених.
30. 09. 2025. у 18:36

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)