НОСИЛА СЕ СА УЖАСНИМ СТВАРИМА: Марија Шерифовић први пут проговорила о насиљу које је претрпела
ПЕВАЧИЦА Марија Шерифовић слободно време посветила је свом Јутјуб каналу.

Фото: Ata images
Управо због тога и све чешћег насиља на интернету које трпе инфлуенсери, Марија открива са чиме се она суочавала као млађа али и сада.
- То је једна озбиљна тема. Јасно је да о томе мислим све најгоре. Ово време које нас окружује и све могућности које мреже доносе, свако има параво да напише шта год жели. Ја сам се као млада носила са прилично гадним стварима што не кажем да се не дешава и данас. Међутим, тај ''спорт'' је за психолошки екстремно јаке особе. Свако ко жели да се упусти у било шта што је јавна слика мора да буде спреман на то да апсолутно свако има право да напише све гадости овог света и истовремено да билда своје психолошко стање- искрена је Шерифовићева.
БОНУС ВИДЕО:
КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (0)