ОДРЖАН ЧЕТРДЕСЕТОДНЕВНИ ПОМЕН КИКИ ЂУКИЋ: Породица и даље чека токсиколошки налаз

Новости онлајн

18. 01. 2022. у 22:08

ЈУТЈУБЕРКА Кристина Кика Ђукић (21) трагично је преминула у стану у Београду у ноћи између 8 и 9. децембра, а помену поводом тужних 40 дана, који је одржан у недељу 16. јануара, присуствовали су само најужи чланови породице.

ОДРЖАН ЧЕТРДЕСЕТОДНЕВНИ ПОМЕН КИКИ ЂУКИЋ: Породица и даље чека токсиколошки налаз

Фото: Јутјуб/ Kika

О овоме није било речи у јавности, како би њени најближи могли у миру да јој одају почаст и без медијске помпе.

Како се наводи, породица још увек није добила токсиколошки налаз, па новитета о Кикином трагичном крају још увек нема. Њени најближи нису спремни за сусрет са медијима, те не желе да се оглашавају поводом овог случаја, будући да им је веома тешко због Кристининог одласка.

Подсетимо, Кика је сахрањена 14. децембра на гробљу Лешће, а испраћају на вечни починак присустовао је велики број њених колега и пријатеља.

(24седам)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

Спој ритма и дечје маште - Хуманитарни мјузикл “Боки и КрокРоцкодилоси” за помоћ Фондацији Једро