ДУШКО ТОШИЋ СЛАВИ БЕЗ ЈЕЛЕНЕ: Фудбалер побегао из Београда и обележио рођендан (ФОТО)

ФУДБАЛЕР Душко Тошић окупио је своје пријатеље у свом родном Зрењанину како би прославио 37. рођендан.

ДУШКО ТОШИЋ СЛАВИ БЕЗ ЈЕЛЕНЕ: Фудбалер побегао из Београда и обележио рођендан (ФОТО)

Фото: Принтскрин Инстаграм/duskotosic

Наиме, Душко је током целог дана објављивао и делио са својим пратиоцима многобројне честитке које су стизале са свих страна, а нешто касније је поделио и фотографије и снимке са прославе.

Тошић је овога пута решио да овај посебан дан обележи уз музику и мушко друштво у свом родном граду, Зрењанину. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic)

Свима је "запало" за око то да нема ниједне женске особе, као и да је ово мушка журка, а присутни су углавном фудбалери. 

Рођенданска торта је била у облику фудбалеске лопте, а Душко је са њом у руци насмејано позирао.

БОНУС ВИДЕО - КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић више није играч Јувентуса