ПРЕМИНУЛА ПОЗНАТА ГЛУМИЦА: Напустила нас је Кетрин Кејтс
ГЛУМАЧКИ свет је у уторак у жалости након вести да је дугогодишња глумица Кетрин Кејтс преминула у 73. години.

фото: Принтскрин
Представници глумице у Хедлајн Талент Агенси потврдили су да је прошле суботе преминула од рака на Флориди, преноси Дедлајн.
Иако је нејасно од каквог је рака боловала, њихова изјава указује да га је победила у прошлости пре него што се рак вратио прошле године. Кејтс је рођена у Њујорку од оца Луиса Кејтса и мајке глумице Медлин Кејтс.
Упркос њеним њујоршким коренима, њена каријера је озбиљно почела у Лос Анђелесу, где је била један од 25 чланова оснивача Колони Театра, заједно са Џоном Ларокетом.
Продуцирала је све драме компаније у првих шест година од 1975. до 1981. заједно са Барбаром Бекли.
Почела је да се бави телевизијом и филмом раних 1980-их са малим улогама у ТВ филму Живот забаве.
БОНУС ВИДЕО:
УСПОМЕНА У ТРЕНУЦИМА БОЛА: Дарко Лазић поделио снимак где свира са оцем Миланом
Препоручујемо

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

Певачица више не живи са мужем, јавно се огласила: "Никад не знаш кроз шта неко пролази"
"НИКАД не знаш кроз шта неко пролази..."
11. 06. 2025. у 19:04
Коментари (0)