КАКО БИХ САДА ЛУПИЛА ШАМАР НАДАЛУ: Милица Павловић бесна, послала јасну поруку и још једном подржала Нолета (ФОТО)

Новости онлајн

30. 01. 2022. у 18:37

ПОСЛЕ нестварног, историјског преокрета, Рафаел Надал стигао је до свог 21. Гренд слема победивши Данила Медведева након пет и по сати борбе у финалу Аусталијан опена, а након завршеног финалног меча, огласила се певачица Милица Павловић и изразила своје незадовољство Надаловом победом.

КАКО БИХ САДА ЛУПИЛА ШАМАР НАДАЛУ: Милица Павловић бесна, послала јасну поруку и још једном подржала Нолета (ФОТО)

Фото: Принтсреен

Певачица која је можда и највише бодрила Новака током драме коју је доживео у Аустралији, након чега је депортован и чиме му је онемогућено учешће на овогодишњем Аустралија опен турниру, је у својој објави изарула незадовољство.

- Ја лепо рекох да он и њему слични могу само да победе, али ако Ђоковић није ту. Нека је завршена ова епизода Аустралија затвореног турнира. Боже ме опрости, како бих Надалу сада један шамар лупила, са све коментаром „Честитам“. Опростите, грешне мисли - написала је Милица.

Фото: Принтскрин

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (2)

ХОДАО САМ ПО ЖИЦИ: Петоструки олимпијски шампион проговорио о зависности од наркотика