ОТКРИЛА ТАЈНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ? Мирослав Илић тужио Мирјану Антоновић
ЧУВЕНИ певач Мирослав Илић поднео је кривичну пријаву против Мирјане Антоновић, са којом се пред Вишим судом суди због утврђивања очинства над њеним сином Девином, због повреде тајности тог поступка.
Фото ATA Images
Илић је жену са којом је пре 30 година био у вези, пријавио Тужилаштву за високотехнолошки криминал, које је заказало њено саслушање за 24. март. Адвокат Мирјане Антоновић Вилијам Паспаловски потврдио нам је да су добили обавештење о кривичној пријави, али да још не знају о чему се ради:
- Не знамо шта је радња извршења кривичног дела и шта је то Мирјана открила јавности, нити кад је открила и где. Сазнаћемо кад буде саслушана. С обзиром на то да то ради Више тужилаштво за ВТК, претпостављам да је у питању нека њена објава на "Фејсбуку" или нешто слично објављено на интернету - изјавио је, за "Новости", Паспаловски.
Антоновићеву је на прекјучерашњем рочишту заступао пуномоћник, јер због отказаних летова није могла да дође из Америке. Поступак у ком су саслушани сви сведоци, скоро је приведен крају. Очекује се да већ после следећег рочишта буде донета пресуда. Како је у питању парнични поступак, пресуда неће бити јавно изречена, већ ће у писаној форми бити прослеђена странкама.
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)