ДОКУМЕНТАРАЦ О НОВОМ ПОГЛАВЉУ СЕРИЈЕ "СЕКС И ГРАД": Шта кажу звезде 20 година касније и зашто за Саманту не постоји замена
10. 02. 2022. у 20:10 >> 20:23
КАСНИХ деведесетих серија "Секс и град" брзо је освојила телевизију својим искреним и урнебесним погледом на љубав, везе и секс, привукавши огроман број посвећених фанова.
Повезане вести
АУТОРИ НАЈАВИЛИ КРАЈ СЕРИЈЕ “И ТЕК ТАКО“: Кери Бредшо одлази у пензију (ФОТО)
Таман кад смо се, у протекле четири године, привикли на нове ликове (и тешка срца прихватили одсуство Саманте) и уходали у ритам серије „И тек тако“, пред крај актуелне, треће сезоне, стигло је обавештење да ће она уједно бити и последња. Наиме, креатор серијала, Мајкл Патрик Кинг, у објави на Инстаграму навео је да му је, док је писао последњу епизоду, постало јасно да би то могла бити дивна прилика за завршетак читавог серијала и да се „Секс и град“ универзум приближава крају.
04. 08. 2025. у 16:56
Најновије из рубрике
ПРОКЛЕТСТВО "КУРСАЏИЈА": Вереник пуцао у главу, покушај самоубиства, дрога, беда...
ГЛУМЦИ из хумористичког серијала “Курсаџије” засмејавали су неколико година регион емитујући се у оквиру емисије “Гранд шоу”, где су својом ведрином и скечевима успевали су да насмеју милионе.
25. 10. 2025. у 17:27
У БРАКУ ЈЕ СА НАЈБОГАТИЈИМ ЧОВЕКОМ НА СВЕТУ ВЕЋ 34 ГОДИНЕ: Они су љубав ставили испред пара и интереса, живе мирно и повучено!
ЗА РАЗЛИКУ од Маска и Безоса, Бернар Арно води миран породични живот уз супругу Елен Мерсије већ 34 године.
25. 10. 2025. у 17:00
ПРЕРАН ОДЛАЗАК Тужан опроштај колеге из "Курсаџија": "Тешко је прихватити шта се догодило"
ГЛУМАЦ Небојша Чолић познат је јавности по лику "Фика Босанца" из "Курсаџија", а глумио је и у серији "Село гори, а баба се чешља".
25. 10. 2025. у 15:53
ПРЕМИНУО ГЛУМАЦ НЕБОЈША ЧОЛИЋ: Сви га памте по улози у Курсаџијама
НАРОДНО позориште у Суботици објавило је да је преминуо њихов колега, глумац Небојша Чолић.
25. 10. 2025. у 15:32
"НИКАД НИСМО БИЛИ СИРОМАШНИЈИ": Воја Брајовић и Драган Николић на врхунцу славе нису имали ни за хлеб
ВОЈА Брајовић својевремено је признао да су на почетку каријере Драган Николић и он добијали толико мале хонораре да нису имали ни за хлеб.
25. 10. 2025. у 15:04
Коментари (0)