САДА ПЕВА О МЕГАН МАРКЛ, А НЕКАДА О РАЗВОДУ ЕМИНЕ ЈАХОВИЋ: О Констрактиним стиховима бруји цео регион, а ово није први пут (ВИДЕО)
КОНСТРАКТА је однела убедљиву победу на овогодишњој "Песми за Евровизију 22" и у мају ће у Торину представљати Србију на 66. Евросонгу.
Фото: ATA images
Регион бруји о њеној харизми која ју је преко ноћи довела до врха и њеној песми "In corpore sano" која носи необичну поруку.
Ово није прва таква песма уметнице Ане Ђурић, која се крије иза псеудонима Констракта, будући да је 2020. године објавила песму "Неам шамана", а испирација за њен настанак била је изјава певачице Емине Јаховић.
Ана је након објаве сингла у интервјуу за црногорске Вијести рекла да песма представља "кратко преиспитивање духовног идентитета иницираног једном медијском објавом везаном за поп певачицу Емину Јаховић".
Емина је након развода од бившег супруга Мустафе Сандала, с којим има два сина, открила да је потражила помоћ од шамана Дурака који јој помаже да неке животне ситуације лакше преброди, што је Констракту инспирисало за песму. Иако је крајњи резултат испао циничан, уметница је рекла да ту нема ништа погрдно, те да ни у једном моменту није желела да се тако схвати.
- Ту Емина Јаховић није толико битна заиста, нити се било шта у песми односи на њу. Заправо је само то њено искуство мени било инспирација да размислим о данашњем духовном конзумеризму, да тако кажем - рекла је Констракта.
Имала је жељу да Емина глуми у том споту, као и да чује њено мишљење, али није успела доћи до ње.
Ево и спота "Неам шамана":
(Мондо)
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ПР САРЕ ЈО: Не треба нам Евровизија да покажемо светски наступ!
07. 03. 2022. у 09:45
РЕАКЦИЈА САРЕ ЈО ХИТ НА ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА: "Дође ми неко, опере руке и победи" (ФОТО)
07. 03. 2022. у 09:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)