МИЛИ О ПОБЕДНИЦИ ФЕСТИВАЛА ПЕСМА ЗА ЕВРОВИЗИЈУ: Констракта пева о чистоти ума, а то нам је најпотребније

08. 03. 2022. у 13:50

АНА Ђурић, тренутно много познатија као Констракта, победила је на националном такмичењу за песму Евровизије која ће се ове године по 66. пут одржати у италијанском граду Торину.

МИЛИ О ПОБЕДНИЦИ ФЕСТИВАЛА ПЕСМА ЗА ЕВРОВИЗИЈУ: Констракта пева о чистоти ума, а то нам је најпотребније

Фото: Принтсцреен/ТВ Прва

Она је победила са песмом "In Corpore Sano" која је одушевила публику, као и стручни жири.

Такође, она је привукла и пажњу страних медија који њен наступ и песму карактеришу као упечатљиву и ексцентричну.

После њене победе, бројни музички професионалци су се огласили и честитали уметници на победи.

- Желим да честитам Констракти на више него заслуженој победи. Вратила је концептуалну уметност на наше просторе и срце ми је пуно што је Србија на то реаговала јаче него икада јер та количина гласова публике у 15 минута никада се није десила до сада.

Најважније је што је послала поруку и пева о чистоти ума што нам је у овим временима најпотребније. Та порука која је универзална и потребна не само нама, већ целом свету - рекао је Александар Милић Мили, чувени композитор, музички аранжер и продуцент.

Иначе, Констракта ће наступити 12. маја у Торину на Песми Евровизије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ДОНЕЛИ ОДЛУКУ: Нафтна компанија продаје своју имовину у иностранству због санкција САД-а

РУСИ ДОНЕЛИ ОДЛУКУ: Нафтна компанија продаје своју имовину у иностранству због санкција САД-а

РУСКА нафтна компанија Лукоил саопштила је данас да, због увођења рестриктивних мера неких држава против те фирме и њених подружница, намерава да прода своју имовину у иностранству.

27. 10. 2025. у 21:49

ЦЕЦИН СИНЕ, ЋУТИ И УДАРАЈ, ЗА БОЉЕ И НИСИ! Водитељка одбрусила Вељку - Озбиљан комплекс!

"ЦЕЦИН СИНЕ, ЋУТИ И УДАРАЈ, ЗА БОЉЕ И НИСИ!" Водитељка одбрусила Вељку - "Озбиљан комплекс!"

НАКОН што је боксер Вељко Ражнатовић покушао да исмеје перформанс водитељке Јоване Јеремић, који је уприличила током прославе њеног рођендана, она му је брзо јавно узвратила, у свом стилу.

26. 10. 2025. у 10:48

Коментари (0)

ЛУДА САМ, АЛИ НЕ ТОЛИКО: Овако је Ана говорила о другом браку - Рале је добар човек