ХОЋЕ ЛИ ИХ ПОНЕТИ У ТОРИНО? Констракта добила лавор и бокал, да понесе у Италију (ФОТО)

Татјана Марковић

11. 03. 2022. у 23:12

ОД првог полуфинала, када смо први пут видели и чули Констрактину песму "Ин цорпоре сано", не престаје да се прича о композицији која ће нас представљати на „Песми Евровизије“ у Торину.

ХОЋЕ ЛИ ИХ ПОНЕТИ У ТОРИНО? Констракта добила лавор и бокал, да понесе у Италију (ФОТО)

Фото: Принтскрин

 Констракта је преко „Твитера“ добила занимљив поклон који би могао да јој користи током наступа на евровизијској сцени.

Компанија „Металац“, чији је профил веома популаран међу корисницима Твитера, упитала се да ли неко познаје Констракту, пошто су за њу припремили специјалан поклон који су давно престали да производе.

- Ако неко познаје Констракту може ли да јој јави да смо специјално за њу данас произвели нешто што више не производимо и да желимо да јој поклонимо јер је царица - навели су из „Металца“ уз фотографије бокала и лавора.

Убрзо је уследио одговор са званичног профила РТС-а који је посвећен „Евросонгу“.

Констракта је у суботу победила на фестивалу „Песма за Евровизију“, а током извођења песме Ин цорпоре сано користила је лавор и бокал за прање руку.  

Представница Србије ће наступити у другом полуфиналу „Песме Евровизије“ 12. маја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе