НАЈВЕЋИ БАКШИШ КОЈИ САМ ДОБИЛА БИО ЈЕ 40.000 ЕВРА: Весна Змијанац открила - од наступа сам могла да купим три стана у Кнез Михаиловој

Татјана Марковић

10. 04. 2022. у 22:37

ПЕВАЧИЦА Весна Змијанац открила је једном приликом да је од наступа могла да купи три стана у Кнез Михаиловој.

НАЈВЕЋИ БАКШИШ КОЈИ САМ ДОБИЛА БИО ЈЕ 40.000 ЕВРА: Весна Змијанац открила - од наступа сам могла да купим три стана у Кнез Михаиловој

Foto: Stanivukovic ivan Zeka

Сада је открила да се дешавало да не зна речи песме, али да опет добије бакшиш.

- Била је једна свадба, и требало је да отпевам неколико песама. Дошао је човек и замолио ме да отпевам 'Ори, Миле, ал' дубоко', како нисам знала речи песме, дао ми је телефон са текстом и петсто евра бакшиш. То сам дала оркестру, увек поделимо - рекла је Весна.

Открила је да постоје и ситуације када не узима бакшиш.

- Процењујем народ око себе и има момената када узмем бакшиш и оних када нећу да се померим са места и не узимам га. Моја публика је јако нежна и јако добра. Сваки бакшиш дам оркестру и онда делимо. Кад је пуно пара, кад је мало пара, онда не узимам ништа, све оставим њима.

На питање који је највиши бакшиш добила, певачица је открила да је на ту тему било разних догодовштина, као и да је највећи добила у Бугарској.

- Бугарска је била најјача. Бугарска ради плејбек или синбек, немају оркестар. Имала сам концерт у НДК, а онда је требало да се појавим у једном клубу који је био преко пута хотела у коме сам била. Била сам уморна од концерта уживо - рекла је Весна и додала:

- По клубовима се тамо певало на плејбек и имали смо један ЦД са песмама који је нарезан са хитовима, који су се певали по Бугарској. Ту је био неки краљ Цигана, који је ставио два бунта по 500 све у пакетима. Сад на сваку моју песму, он одломи комад. Ја нисам имала куд, свуда ми је био новац, по јакнама, по џеповима. На крају сам певала 'Казни ме казни'. А он је мене за све те паре, а било је ту много пара, једно 30.000, 40.000 евра, да певам поново 'Казни ме казни'. Ја сам отпевала три, четири пута и рекла да не може више. И тако мало 'Јорговане', мало 'Сто живота', која је њихова национална химна и опет му отпевам 'Казни ме казни'. Заслужио је".

БОНУС ВИДЕО - БИВШИ НИСУ ПРОКОЦКАЛИ МОЈЕ ПОВЕРЕЊЕ: Наташа Беквалац о бившим супружницима

(КУрир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МОРАЈУ ДА ПРИЧАЈУ СРПСКИ! ЈА МОГУ ДА ПОБЕГНЕМ, АЛИ НАТАЛИЈА... Никола Јокић о жени, деци, приватном животу