ПРСТЕН ОД 10 МИЛИОНА ДОЛАРА ЈОЈ ДАО У - КЛОЗЕТУ: Ево како је Џеј Ло испрошена, она поручила - добили смо другу прилику за праву љубав
ЏЕНИФЕР Лопез и Бен Афлек су месецима главна тема медија.

Фото. Принтскрин Јутјуб
Љубавна прича латино диве и холивудског глумца је по много чему посебна, нарочито због чињенице да су се помирили након скоро 20 година.
Њихова веридба одјекнула је светом, а певачица је открила како је изгледао моменат када је запрошена. Како је рекла, Бен је "клекнуо на једно колено у њеном најдражем месту на свету".
Она је у свом билтену "Он Тхе ЈЛо" открила да јој се прошлог викенда остварио "највећи сан" када ју Афлек упитао да ли жели да се уда за њега.
- У суботу увече, док сам била на мом омиљеном месту на свету (у пенушавој купки), моја лепа љубав је клекнула на једно колено и запросила ме. Била сам потпуно неспремна и само сам га гледала у очи смешећи се и плачући у исто време, покушавајући да схватим чињеницу да се након 20 година све то поново догађа. Дословно сам остала без речи, а он је рекао: 'је ли то да?'. Рекла сам да, наравно, то је да - написала је 52-годишња певачица и наставила:
- Смешила сам се тако јако и сузе су ми се спуштале низ лице, осећала сам се тако невероватно срећно и испуњено. Није то било ништа отмено, али то је била најромантичнија ствар коју сам могла икад да замислим. Само мирно суботње вече код куће, двоје људи који обећавају да ће увек бити ту једно за друго. Двоје врло срећних људи, који су добили другу прилику за праву љубав - написала је Џеј Ло.
(МОндо)

УМРО СРПСКИ ПЕВАЧ: Прославио се у познатом такмичењу
ДАНАС је преминуо певач Бранислав Банда, чувени поштар из такмичења „Никад није касно“.
21. 05. 2025. у 16:24

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

Цеца одговорила на оптужбе Ханке Палдум
ПЕВАЧИЦА Ханка Палдум недавно је оптужила колегиницу Светлану Цецу Ражнатовић да јој је без питања узела песме.
22. 05. 2025. у 11:07
Коментари (0)