ЂОЛЕ БИ БИО ПРЕСРЕЋАН: Трудна вереница Алексе Балашевића, будући родитељи открили и пол бебе

Татјана Марковић

30. 04. 2022. у 20:46

ПОРОДИЦА Панонског морнара, Ђорђа Балашевића, синоћ је Новосађанима приредила прави мали празник у улици Јована Цвијића.

ЂОЛЕ БИ БИО ПРЕСРЕЋАН: Трудна вереница Алексе Балашевића, будући родитељи открили и пол бебе

Фото: Принтскрин Инстаграм/dnevniavaz

Оља Балашевић, Јована, Јелена и Алекса представили су ново издање Ђолетове књиге "Додир свиле", евоцирали успомене, насмејали нас уз неколико анегдота, у неким тренуцима мало и растужили, а све то уз стихове легендарног кантаутора и добре тамбураше.

Оља, која је јуче прославила рођендан, окупљенима је открила и једну лепу вест - по трећи пут ће постати бака.

Наиме, Алекса и његова вереница Николина чекају бебу. Како се прича по граду, добиће - девојчицу. Млади продуцент и председник ММА организације "Мегдан" запросио је своју изабраницу крајем 2019. године у Израелу.

Николина се синоћ придружила члановима породице Балашевић када су се заједно појавили на сцени пред крај двочасовног програма, а у публици су били и њени родитељи које је Оља посебно поздравила. 

БОНУС ВИДЕО - НОЋ КАДА ЈЕ ЂОЛЕ ПРЕПЛИВАО ДУНАВ: Новосађани се опраштају од омиљеног кантаутора

(Хелоу)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

„УЖИВАЈ, РЕЦИКЛИРАЈ И ОДГОВОРНО КОНЗУМИРАЈ“ порука Апатинске пиваре са 31. Дринске регате