МОЖДА СЕ ПОНОВО ОКУПИМО: "Харикејнке" демантовале да се разилазе зато што су међусобно у свађи
ДАНИМА већ не престају приче да се група "Харикејн", која је Србију представљала прошле године на "Евросонгу" у Ротердаму с нумером "Локо локо", након што их је пандемија короне спречила да то учине 2020. с песмом "Аста ла виста бејбе", распала због тога што чланице нису у добрим односима.
Фото ATA Images
Таблоиди су се утркивали с текстовима да се овај женски трио разишао јер, наводно, Сања Вучић, Ксенија Кнежевић и Ивана Николић не могу очима да се виде, да једну чланицу остале колегинице не сматрају певачицом, већ играчицом, да су им апетити порасли и да не пристају више на хонорар од 300 евра по наступу...
Због свих чаршијских прича и нагађања, девојке из "Харикејна" су се још једном огласиле преко свог пи-ар тима саопштењем, иако су у претходном саопштењу којим су потврдиле распад групе, изричито нагласиле да се више неће оглашавати у медијима. Оне демантују да су међусобно у свађи, али не искључују ни могућност да ће у једном тренутку поново бити у истом саставу.
- Поштовани новинари и колеге, овај пут вам се обраћамо поводом натписа у новинама који су објављени након нашег саопштења за јавност, у којем смо објасниле разлоге престанка рада групе "Харикејн" у том саставу - навеле су Сања, Ксенија и Ивана.
- Напомињемо још једном да је једини разлог због чега се уговор неће продужавати, тај како би нас три имале времена да се више посветимо приватним животима и одморимо од превелике популарности, због чега су медији често објављивали нетачне текстове. Такође, не искључујемо могућност да се група поново врати у истом саставу у наредном периоду, те тиме нема места да се пише у негативном контексту о нашем међусобном односу.
У саопштењу пише и да девојкама уговор истиче у септембру, али да су због великог интересовања продужиле своју последњу турнеју до краја новембра. Оно што се може закључити по њиховим објавама на друштвеним мрежама је да летња турнеја која је почела на Ђурђевдан у Бечу, а настављена сутрадан наступом у клубу у Пакрацу, има згуснут распоред, по два-три концерта везано као, на пример, Загреб (13. мај), Линц (14. мај), Инђија (15. мај), додуше по мањим просторима.
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (0)