ПЕВАЧИЦА ПРОГОВОРИЛА О РАЗВОДУ Гога признала: Навикла сам да идем кроз живот сама
ГОГА Секулић се развела од Уроша Дамјановића после шест година брака, а певачица од тада живи са сином у Београду, где се вратила након заједничког живота у Цириху.

Фото: АТА имагес
Од развода је прошло осам месеци и певачица је и раније за бившег супруга имала само речи хвале, а сада је детаљније открила у каквим су односима.
- Да не верујете, али ништа се није променило, пошто смо последњих годину и по дана били физички развојени. Он не воли пуно да се експонира и увек сам то поштовала, ми скоро више од осам месеци нисмо заједно и испоштовала сам да се не прича пуно о томе, замолио је да због детета и наших породица то остане што дискретније. Урош је у Цириху, син и ја смо овде, мени је овде и посао, али и да није, увек бих све жртвовала због детета, и посао и љубав ако треба - рекла је Гога, која је максимално посвећена наследнику.
- Ја сам навикла да идем сама кроз живот, наравно уз подршку моје породице и сестре, али није лако када си сам са дететом. Устанем у шест, спремај га за вртић, иди у набавку, води га код логопеда, на вежбице, али добро, све су то слатке муке - признала је певачица, а на питање да ли има неку нову љубав, рекла је:
- Немам нешто удварача, колико ја знам, али то је можда зато што се не крећем по граду. Немам ни времена сад за то.
БОНУС ВИДЕО - Ана Бекута изненадила стајлингом
Препоручујемо

"ТЕШКО МИ ЈЕ, ЈЕДВА ГОВОРИМ": Прва изјава Николине Пишек након смрти супруга
09. 05. 2022. у 11:36

АЛБАНЦИ ПОНОВО НАПАЛИ КОНСТРАКТУ: Бизарно - смета им како носи заставу! (ФОТО)
09. 05. 2022. у 19:05

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)