БРИТНИ СПИРС ИЗГУБИЛА БЕБУ: Певачица се огласила емотивном поруком (ФОТО)

Новости онлајн

15. 05. 2022. у 17:22

ПЕВАЧИЦА Бритни Спирс и њен изабраник Сем Асгари објавили су у заједничком посту у суботу да су изгубили бебу.

БРИТНИ СПИРС ИЗГУБИЛА БЕБУ: Певачица се огласила емотивном поруком (ФОТО)

Foto: Printskrin Youtube/ KTLA 5

- Са нашом најдубљом тугом морамо да објавимо да смо изгубили бебу у раној трудноћи“, написао је пар у објави на Инстаграму. „Ово је поражавајуће време за сваког родитеља. Можда је требало да сачекамо са објавом вести о трудноћи, али смо били превише узбуђени када смо сазнали. Наша љубав је наша снага. Трудићемо се и даље да проширимо нашу породицу. Захвални смо за сву вашу подршку. Љубазно вас молимо за приватност у овом тешком тренутку - нагласио је пар.

Спирс је први пут,прошлог месеца, објавила  вест да ће она и Асгари добити дете. Певачица је започела везу са личним тренером и глумцем Асгаријем (28), након што су заједно глумили у њеном споту 2016. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Имају камено срце: Ово је најбезосећајнији хороскопски знак