СКАНДАЛ НА ЕВРОВИЗИЈИ: Погледајте реакцију румунске водитељке кад су јој забранили да прочита гласове (ВИДЕО)
ДРУШТВЕНИМ мрежама се шири видео-снимак реакције румунске водитељке у тренутку када су јој јавили да се због сумњи организатора Евросонга на неправилност у гласању неће укључити уживо у финале и прочитати гласове румунског жирија.
Фото: Принтскрин/Твитер
У суботу је одржано финале 66. Евровизије, а од тада не престају да "испливавају" нови детаљи и сумње у регуларност гласања. Подсетимо, партнер Европске радио-дифузне уније (ЕБУ), који надзире гласање током Евровизије, саопштио је да су у резултатима шест земаља идентификовани "одређени нерегуларни обрасци гласања".
- Шта? - чује се како водитељка пита у неверици.
- Не могу да верујем. Једноставно не могу да верујем - додала је.
Препоручујемо
НА КОМ МЕСТУ ЈЕ КОНСТРАКТА БИЛА У ПОЛУФИНАЛУ: Откривени нови детаљи са Евровизије
16. 05. 2022. у 22:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)