"ОПЕКЛА САМ СЕ": Тања Савић проговорила о наводној удаји у Бањалуци
ПЕВАЧИЦА Тања Савић вратила се из Минхена где је наступала, а сада је открила све о удаји о којој се толико писало протеклих дана.

Фото: ATA images
- Толико сам уморна, нисам спавала. Морамо мало да држимо људе у неизвесности. Веруј ми да немам појма шта је он рекао, нисмо у контакту, ставила сам то јер ме сви зезају за њега и то је изазвао најбоље могуће реакције - каже Тања Савић на питање о Драшку Станивуковићу, па открива све о новим плановима.
Признаје да су многи њен потез са венчаницом и таговањем Бањалуке дочекали на нож, а ево како се она носи са тим:
- Људи замерају, али не можемо народ променити. Ја увек радим како се мени ради. Опекла сам се много пута у животу. И даље тако функционишем, то сам ја, никог не слушам, људи су ту да коментаришу. Најважније је шта ја мислим и моја публика. Заиста сам срећна - закључила је Тања Савић у емисији "Премијера Викенд специјал".
БОНУС ВИДЕО - Милица Павловић у врућем издању
Препоручујемо

УДАЛА СЕ ТАЊА САВИЋ? Певачица "запалила" Инстаграм новом објавом (ФОТО)
23. 05. 2022. у 21:07

"МЕТАК МИ ЈЕ ПРОШАО ПОРЕД ГЛАВЕ": Сека Алексић проговорила о језивом инциденту
28. 05. 2022. у 00:27

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДРАМА - КАРЛЕУША ПОТРЕСЕНА: "Душко ми је рекао да се убијем, тако ћу спрати љагу са породице"
ПОП звезда Јелена Карлеуша, гостујући у једној емисији, дотакла се једног од најтежих периода у животу и открила како се породица носила са притисцима.
14. 06. 2025. у 16:52
Коментари (0)