ПРВО РОЧИШТЕ У ЧЕТВРТАК: Глумац Кевин Спејси пред британским судом због сексуалних преступа

БРИТАНСКА полиција саопштила је данас да је оптужила оскаровца Кевина Спејсија за сексуалне преступе, а према писању локалних медија познати амерички глумац појавиће се пред британским судом у четвртак.

ПРВО РОЧИШТЕ У ЧЕТВРТАК: Глумац Кевин Спејси пред британским судом због сексуалних преступа

Фото ЕПА

Тужилаштво је одобрило прошлог месеца тужбу против Спејсија (62) по четири тачке оптужнице: за сексуални напад на тројицу мушкараца и за присиљавање једне особе на сексуалну активност, преноси Ројтерс.

Полиција је саопштила да су се наводни напади догодили између марта 2005. и априла 2013. године - четири у главном граду Лондону и један у Глостерширу.

Нападнути мушкарци су сада у 40-им и 30-годинама живота, преноси британска штампа, а Спејси, који је 1990-их освојио Оскаре за филмове "Дежурни кривци" и "Америчка лепота", изјавио је да је спреман да се брани у Великој Британији и да је уверен да ће се на сваком суђењу доказати да је невин.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)