РАСПРОДАЈЕ ИМОВИНУ: Амбер Херд мора да исплати дуг Џонију Депу (ФОТО)

Татјана Марковић

01. 08. 2022. у 20:10

ГЛУМИЦА и бивша супруга Џонија Депа, Амбер Херд, продала је кућу за нешто више од милион долара.

РАСПРОДАЈЕ ИМОВИНУ: Амбер Херд мора да исплати дуг Џонију Депу (ФОТО)

Фото ЕПА

Здање које је глумица продала, налази се у граду Јука Вали, који је карактеристичан по пустињском пејзажу.

Како преноси портал tmz.com, уговор о купопродаји склопљен 18. јула.

Овом трансакцијом, Хердоваје и зарадила, пошто је некретнину купила 2019. године за 570.000 долара, а сада је за њу добила милион и педесет хиљада долара.

Иначе, Амбер Херд је недавно изгубила у судском спору у којем ју је Деп тужио за клевету, и глумачкој звезди сада мора да исплати износ од 10,4 милиона долара.

Њена правна заступница је пре два месеца потврдила да глумица нема толико новца, а неколико недеља после, Хердова је виђена како купује у трговини ТЈ Маxx, познатој по повољним ценама.

Недуго после пресуде, покренута је и кампања GoFundMe за прикупљање новца којим би се помогло Амбер Херд да исплати Џонију Депу оно што му је дужна према судској одлуци, али је акција убрзо прекинута.

(РТС)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре