ПРЕКРИВЕНА ЗЛАТОМ, КАО ОД МАЈКЕ РОЂЕНА: Гвинет Палтроу позирала нага у част свог 50. рођендана (ВИДЕО)

Татјана Марковић

27. 09. 2022. у 19:28

АМЕРИЧКА глумица Гвинет Палтроу позирала је нага поводом свог 50. рођендана.

ПРЕКРИВЕНА ЗЛАТОМ, КАО ОД МАЈКЕ РОЂЕНА: Гвинет Палтроу позирала нага у част свог 50. рођендана (ВИДЕО)

Фото: ЕПА

На свом блогу написала да сада почиње нова фаза њеног живота и да је „признала све своје грешке и из тог искуства много научила“.

- Желела сам да будем нага и прекривена златом.  Осећам се тако добро откако сам напунила 50 година. Овим фотографијама желим да покажем своју енергију и оптимизам - рекла је глумица.

Пре извесног времена Гвинет Палтоу је својим пратиоцима на друштвеним мрежама написала да не примећује да време пролази.

- Моје тело је доказ свега кроз шта сам до сада прошла. Моја коса је седа. Сунце је оставило своје 'отиске прстију' свуда по мени. Прихватила сам своје боре. Више не осећам потребу да будем савршена - рекла је глумица.

- Мојим родитељима је 50. рођендан изгледао као обрачун са самим собом. Мојој мајци је то био врхунац чудесног. Спој раста, љубави и уметности. За мог оца је то био врхунац туге - истакла је Гвинет Палтроу.

(РТС)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

ПУТИНЕ, ИЗАЂИ! Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом

"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом

НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.

18. 03. 2026. у 18:34

Коментари (0)

Суноко најавио почетак сетве шећерне репе