ПОЛИЦАЈЦИ ОПКОЛИЛИ ГОГУ СЕКУЛИЋ: Инцидент у Хамбургу, певачица направила пометњу на аеродрому

Татјана Марковић

19. 11. 2022. у 21:27

ЗА Гогу Секулић прошлонедељни повратак из Немачке у Србију испао је права ноћна мора.

ПОЛИЦАЈЦИ ОПКОЛИЛИ ГОГУ СЕКУЛИЋ: Инцидент у Хамбургу, певачица направила пометњу на аеродрому

Фото: АТА имагес

Наиме, на аеродрому у Хамбургу певачица је доживела непријатност, јер је на контроли пртљага посумљано да она у коферу има бомбу и приведена је!

Кад је Гога пролазила царинску контролу и предала пртљаг, на монитору се осликала фигура експлозивне направе. Систем је почео да пишти и настао је хаос. Полиција је одмах реаговала. Опколили су Гогу, а остале путнике удаљили.

С обзиром на то да је било и наших људи, чули су кад је службеник рекао да сумњају на експлозивну направу, неко је викнуо "бомба". Путници који су били на лету почели су да беже, а Секулићева је покушавала да им објасни о чему се ради. Иако је уверавала полицију, они нису желели да је слушају, већ су је у пратњи одвели у посебну просторију.

Све торбе детаљно су јој прегледали, а онда су секли целофан којим је обложила сталак. Певачица им је показивала фотографије да је на њему метални украс. Ипак, полицајци су морали да испоштују процедуру и кад су је распаковали, сталак су послали на проверу. Секулићева се успаничила највише због људи који су у њу гледали избезумљено. Због ње је лет каснио, а мало је фалило и да се откаже.

НЕПРИЈАТНОСТИ НА АЕРОДРОМИМА

Гога Секулић није једина јавна личност која је проживела пакао на аеродромима широм света. Последња у низу је њена колегиница Теа Таировић. Њу је на аеродрому у Немачкој привела финансијска инспекција. Због идентичне ситуације деведесетих је приведен и Здравко Чолић, који је у притвору провео три дана. Срђан Чолић, познатији као оснивач и фронтмен групе Моби Дик, после једног концерта с Лепом Бреном, с којом је тада заједно наступао, ухапшен је на аеродрому у Швајцарској јер није заменио франке за марке.

- Не желим да ме представљате као терористу у јавности, у питању је неспоразум. Не желим да ширим тему око нечега чему не треба придавати значај. Заузета сам обавезама око нове песме , много радим и немам времена да се бавим таквим стварима. То је уобичајена процедура која се често дешава, нема потреба да се о томе пише - објаснила је певачица.

Иначе, Гога је и 2015. године ухапшена због сличне ситуације, али на аеродрому у Хрватској.

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници