АНА НИКОЛИЋ О ЛАЋИНОЈ СМРТИ: Вест ме је погодила као гром из ведра неба, уметницима у овом суровом свету није лако
ТЕКСТОПИСАЦ Милан Лаћа Радуловић преминуо је данас изненада у Израелу.
Фото: Јутјуб/RTV Pink Official
Његово беживотно тело пронађено је на улици.
Поводом трагичне смрти сина Марине Туцаковић огласила се и певачица Ана Николић која је била видно потресена овом вешћу.
- Лаћа је био мој пријатељ, друг, саборац и сарадник. Син жене коју сам волела као мајку. Жене која ми је била као мајка. Били смо једно уз друго у многим тешким моментима и вест о његовој смрти ме је погодила као гром из ведра неба. Не могу да верујем да га више нема, да ме неће звати у два ујутру, да ми неће слати километарске гласовне поруке... Да ме неће засмејавати и нервирати. Био је талентован, надарен попут свог оца и мајке. Био је уметник, а уметницима у овом суровом свету није лако. Надам се да ће пронаћи мир крај свог брата и мајке за којима је много патио - рекла је Ана Николић за Информер.
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"
РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.
29. 10. 2025. у 17:43
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Удала се за 25 лета старијег чобанина, доживела шок кад је умро
Марсел Амфу је читав свој живот живео једноставно. Његова кућа није имала ни струје ни воде. То му је омогућило да уштеди огромне суме новца.
28. 10. 2025. у 21:37
Коментари (0)