"МНОГЕ КОЛЕГЕ ИЗ МЕДИЈА ЖИВЕ ПОТПУНО ЛАЖНЕ ЖИВОТЕ": Шерифовићева проговорила о најинтимнијим детаљима
МАРИЈА Шерифовић важи за једну од оних који немају длаке на језику. Сада је причала о детаљима из живота, а открила је и појединости о којима је до сада веома ретко говорила.

Фото: Ata images
Маријин отац је имао брак пре него што се венчао са Маријином мајком Верицом, из ког је имала брата који је веома млад напустио овај свет.
- Душан је био мој брат из Рајковог првог брака и он је био бескрајно добра и посебна душица... - испричала је између осталог Марија за медије, а онда се осврнула и на свог оца.
- Направио је Рајко пуно проблема у животу и ја сам то њему све опростила јер прво ми је отац, друго родитеље не можемо да бирамо - каже Марија и додаје:
- Недавно смо се видели у Крагујевцу и рекао ми је: "Ма шта год да сам урадио лоше, погрешно, наопако, овако или онако...", а онда ме је погледао онако значајно: "... барем знам да све што има везе са тобом да сам урадио исправно".
Марија је током емисије искрено причала и о својој одлуци да јавности 2013. године саопшти па чак и пошаље неке поруке, те поменула и начин на који је то урадила, али и то да се због те одлуке никада није покајала.
Поменула је и колеге за које каже да можда немају храбрости или можда имају страх да открију неке ствари.
- Ја знам колико мојих колега, колегиница, људи из бранше, из медија живе потпуно лажне животе, можда имају страх од осуде од довођења својих каријера у проблем - рекла је искрено Марија и додала:
- Јашу по мени, ако ја имам храброст онда се јашем само ја, а не јашу се сви остали који живе ихахај лажне животе и лажно се представљају. То је бесмислено јер ја сам сигурна да ћемо сви да умремо за два дана - каже Марија.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО:
Изложба Јелене Гвозденовић Никол у Културном центру Србије у Паризу

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)