МАЈКЛА ЏЕКСОНА ЋЕ У БИОГРАФСКОМ ФИЛМУ ГЛУМИТИ ЊЕГОВ БРАТАНАЦ: Џафару је част да оживи причу свог стрица

Ј.Ж.С.

31. 01. 2023. у 10:44

ПЕВАЧА Мајкла Џексона у биографском филму редитеља Антониа Фукуе глумиће његов рођак Џафар Џексон. Филм ће бити направљен као истраживање путовања човека који је постао краљ попа.

МАЈКЛА ЏЕКСОНА ЋЕ У БИОГРАФСКОМ ФИЛМУ ГЛУМИТИ ЊЕГОВ БРАТАНАЦ: Џафару је част да оживи причу свог стрица

мајкл џексон

Џафар Џексон има 26 година и син је једног од старије браће краља попа.

- Почаствован сам што сам могао да оживим причу мог стрица Мајкла - написао је Џафар на једној друштвеној мрежи.

Мајкл је био један од најславнијих и најконтроверзнијих уметника свих времена када је 2009. године преминуо са 50 година од акутне интоксикације пропофолом.

Познат више од четири деценије као блистави извођач одговоран за многе хитове, освојио је безброј награда и одликовали су га многи председници.

Његову заоставштину такође прате контроверзе које укључују оптужбе за сексуално злостављање деце из документарца из 2019. Leaving Neverland, који је његова фондација назвала "још једном језивом продукцијом у нечувеном и јадном покушају искоришћавања и уновчавања Мајкла Џексона". Није јасно како ће редитељ приступити тим контроверзама.

Као и његов стриц, Џафар је почео да наступа у младости, а са само 12 година је почео да плеше.

БОНУС ВИДЕО: 

Ана Бекута запевала легендарни хит на слави код Новака Ђоковића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.

18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

Дукат јогурт – по вашем укусу