ФУДБАЛЕР ИСПРОСИО ТАМАРУ МИЛУТИНОВИЋ: Преко Инстаграма упознала будућег мужа - Лајковао ми је фотографије
ПЕВАЧИЦА Тамара Милутиновић направила је рођенданску прославу као изненађење свом дечку фудбалеру Дарку Јевтићу, али највеће изненађење је тек уследило.
Фото: Инстаграм/tamaramilutinovic
У тренутку када је стигла рођенданска торта за Дарка, он је клекнуо, извадио прстен и запросио певачицу. Тамара је у том моменту загрлила фудбалера и почела да плаче.
Све ове моменте забележила је певачица Катарина Грујић која је са својим супругом Марком Гобељићем присуствовала прослави, а била је и њена кума Адреана Чекић.
- Моја сестра, мој пријатељ, моја душа! Заслужила си оваквог човека поред себе, честитам! - написала је Катарина Грујић која се и сама у једном моменту латила микрофона.
- Дарко и ја смо се упознали преко Инстаграма. Лајковао ми је фотографије на овој мрежи, па нас је судбина спојила. Заправо нисмо се пратили, а он ми је писао са свог правог профила, одговорила сам после пете поруке, а то је трајало око два месеца. Није он био мој фан, познавао је заједничке пријатеље, преко њих се распитивао о мени. Захваљујући њима смо се срели у Београду, јер он јако ретко долази у Србију, а почели смо да живимо заједно после 15 дана - рекла је Тамара.
(Блиц)
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)