"ТО МИ ЈЕ БИЛА СМРТ БЕЗ УМИРАЊА": Манекенка открила у каквим је односима са Огњеном Амиџићем након развода
МАНЕКЕНКА Данијела Димитровска причала је о разводу, потешкоћама због коментарисања људи са стране, али и односу након растанка са мужем.
Фото: М.Анђела
Димитровска је гостујући у "Реалној причи" отворила душу и проговорила о разводу са познатим ТВ лицем Огњеном Амиџићем.
Манекенка је прво коментарисала писања у медијима, па је рекла да јој такве ствари не сметају.
- Добровољно сам ушла у јавни свет. Самим тим људи имају право да пишу о свему томе. Не могу да очекујем да људе то не занима. Чак и мене занима нечији живот с времена на време, па узмем да прочитам. Мени је то уреду, поготово ако се то заиста дешава, као што је било у мом случају - рекла је Димитровска.
Фото: Танјуг
Недуго затим, детаљније је причала о том периоду, па је рекла да је то налик смрти, само без умирања, односно да и те како боли:
- Развод је једна од најболнијих ствари која може људима да се деси. У најужем кругу својих пријатељ, када се шалим, кажем да је то смрт без умирања. То баш боли, када умрете то је крај, а ово боли. Све док не прође то боли, а никада не знате када ће да престане, нема потписаног папира за то. То је све право на избор и хвала Богу јер имамо право да бирамо за кога ћемо се венчати, растати, итд.
Димитровска је потом рекла да потиче из патријархале породице и да је са бившим партнером у коректним односима:
- То је одлука која се дуго кувала. Потичем из патријархалне породице, родитељи коју су 37 година заједно. За одлуку о разводу ми је требало дуго времена, али када сам је донела онда сам била сигурна. Мој бивши партнер и ја смо у коректним односима због детета. Наравно да није пријатно када сви имају право то да коментаришу, али сама сам то дозволила јер се бавим јавним послом.
(СД)
БОНУС ВИДЕО: Шерифовићева плеше уз Адел, певачицу запросио фудбалер
Препоручујемо
СРБИ У ШОКУ ГЛЕДАЈУ И ДЕЛЕ СНИМАК: Погледајте како су огромни таласи "прогутали" омиљено летовалиште наших људи у Грчкој (ВИДЕО)
СНАЖНО невреме које је захватило Халкидики донело је неуобичајене призоре из Пефкохори, грчког летовалишта које Срби масовно посећују сваког лета. Уместо уобичајене зимске тишине, обала изгледа као под ударом филмске олује: таласи прелазе преко читавог шеталишта, а ветар савија палме дуж обале Грчке.
03. 02. 2026. у 15:55
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)