МИЛОШ БИКОВИЋ У ОПАСНОМ ПОДУХВАТУ: Нашао се у авиону који пада - глумац открио све детаље ризичног снимања
ДОК увелико ради и као продуцент и као глумац, а договара и пројекте у Италији, Милош Биковић проговорио је о снимању филма у Космосу.

Фото Instagram/bikovic
- Нисам био у Космосу, али сам био у бестежинском стању, то се постиже тако што се налазите у авиону који пада. Авион полети на 9.000 метара и онда пада до 6.000 метара, то је неких 23 секунде и тако 10 пута, па се досипа гориво и онда опет. Ноге оду горе, не знате шта је горе, шта је доле. Невероватан је осећај, трепавице су четири пута теже - каже Биковић.
Како каже, волео би да је и он снимао у Космосу, али срећан је и што је уопште имао прилику да у овом пројекту учествује.
- Ја сам ишао на 4Г, да сам ишао на више морао бих да радим скен главе јер може да се деси да прсне капилар у мозгу. То је ипак притисак на цео организам. Редитељ и главна глумица су били у Космосу, у овом филму стварно ћемо гледати материјал који је снимљен тамо. Волео бих да сам ишао, али сам захвалан што учествујем у таквом филму. Ретко кад знате да кад нешто снимате да то улази у историју - каже Биковић за "Прву" ТВ.
Тренутно најпопуларнији српски глумац у преговорима је и за рад у Италији, али признаје да за сада нема ништа конктетно.
Милош каже и да би у будућности више волео да се орјентише на уметнички аспект бављења глумом, па неће бити необично ако га видимо у улози режисера или у креативној продукцији.
Препоручујемо

РИЧАРД ГИР ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ: Славни глумац се разболео, пропао му породични одмор
19. 02. 2023. у 14:06

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (1)