Милена Ћеранић признала све о вези са заузетим мушкарцем, поменула и Сашу Поповића: "Палила сам им свећу у цркви"
Певачица Милена Ћеранић проговорила је о љубавној вези са ожењеним мушкарцем, како је навела најбитније је себи признати емоцију.

Фото: АТА имагес

Фото: АТА имагес
Милена Ћеранић, поред музике и глуме, обожава и писање, а сада је открила да је таленат за уметност наследила од оца.
- Тата је јако велики уметник, али му је деда на неки начин срушио снове. Где ћеш ти једном Црногорцу да споменеш, да желиш да упишеш глуму. Остао је заробљен велики уметник у њему. Воли да пише, слика и свира гитару. На њега сам наследила тај таленат и у последње време и ја сам почела да пишем, али поезију.
Милена Ћеранић била је учесница ријалитија "Фарма" заједно са тадашњим момком Немањом Стевановићем, ипак, ријалити јој није остао у добром сећању.
Ја сам у том ријалитију била осуђена што сам псовала. Бритког сам језика, иако не волим тај део себе. Једино у животу због чега се кајем, што сам се правдала људима, када сам изашла са „Фарме“, јер сам мислила да су тада челни људи моје издавачке куће, наводно били на мојој ствари, а испоставило се супротно. Ипак, са свима из Гранда сам у добрим односима, са Сашом Поповићем се јако лепо поздравим, једино о Жики немам лепо мишљење, јер је у том периоду износио неке гнусне ствари о мени и мом моралу, али смо се на крају сви уверили да је лагао – рекла је Милена и открила, како реагује на издају блиских људи.
- У једном периоду сам осећала неку врсту мржње, али једноставно мораш да опростиш да би имао мир у себи. У најгорим тренуцима, када сам се најгоре осећала због тих људи, дала сам задатак себи да сваки пут, када осетим лоше нешто према тим људима, одем у цркву и упалим им свећу за здравље. То сам радила пуне три године. Када сам се решила тих лоших осећаја, ја сам продисала и почела сам да осећам своју срећу. Више нисам осећала ништа према тим људима. Ја им од срца желим сву срећу – каже певачица.

Фото: АТА имагес
Милена је за крај прокоментарисала и представника Србије на песми Евровизије, Луке Блацка:
- Нисам чула песму, али нисам ни љубитељ концептуалне уметности, јер мени је у томе увек нешто мрачно. Немам жељу ни да је чујем – закључила је Милена Ћеранић за "К1".
(ТВ К1, Влиц.рс)
БОНУС ВИДЕО:

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)