ГВИНЕТ ПАЛТРОУ ПРЕД СУДОМ: Због судара на скијању
АМЕРИЧКА глумица Гвинет Палтроу данас ће сведочити пред судом у Парк Ситију у америчкој савезној држави Јута, у грађанској парници коју је против ње покренуо пензионисани очни лекар Тери Сандерсон због судара на скијашкој стази из 2016. године.

Фото: АП
Обе стране су се договориле да ће ово суђење трајати 8 дана, а Палтроу и Сандерсон ће данас сведочити пред поротом, преноси АП.
Осмочлана порота ће на основу ових сведочења и других информација закључити ко од њих двоје пре судара имао предност на скијашкој стази.
Сандерсон тврди да је безобзирност Палтроу изазвала њихов судар приликом скијања у скијалишту Дир вели у Парк Ситију.
Он тврди да је том приликом задобио повреду мозга, поломљена четири ребра и друге озбиљне повреде.
Америчка глумица пориче ове оптужбе и тврди да је Сандерсон одговоран за судар на спусту.
Сандерсон тражи одштету, у изноосу од "више од 300.000 долара", док Палтроу, која је покренула противтужбу, тражи од њега симболичан један долар и новац за судске трошкове.
Препоручујемо

ПОЧЕЛО СУЂЕЊЕ ГВИНЕТ ПАЛТРОУ: Глумица на суду због оптужби за повреде нанете скијашу
22. 03. 2023. у 10:26

ПОЧИЊЕ СУЂЕЊЕ ГВИНЕТ ПАЛТРОУ: Глумица пред судом због незгоде на скијању
21. 03. 2023. у 16:05

ПРИЧА СЕ ПРИЧА ДА РУСИ ДОЛАЗЕ: Како је настао хит - веома безобразан виц и трикови Марине Туцаковић! Данас никад актуелнији
24. 03. 2023. у 18:10 >> 18:19

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)