ДАНИЦА ЦРНОГОРЧЕВИЋ ЧЕКА ЧЕТВРТО ДЕТЕ: Омиљена певачица етно-музике потврдила најлепшу вест
ПЕВАЧИЦА етно и духовне музике Даница Црногорчевић потврдила је да је у другом стању.

Фото: Принтскрин Јутјуб
О њеној трудноћи се спекулисало на друштвеним мрежама, али је она одлучила да то више неће скривати.
- Да, истина је што сте написали. Ето, Богу хвала! - рекла је Даница.
Подсетимо, спекулације о томе да је трудна почеле су када је објавила фотографију са својим супругом Иваном, где су њени пратиоци посумњали да је у другом стању и почели да јој честитају.
У јавности је мало познато да је Даница заправо попадија. Етно-певачица је у браку са ђаконом Иваном Црногорчевићем и има троје деце и сада четврто на путу.
Певачица је често јавно охрабривала жене да уђу у свет мајчинства, у ком и сама ужива. Својим гласом освојила је широке народне масе, а породици је посвећена исто колико и послу.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ОСЛИКАВАЊЕ ХРАМА У ТРСТЕНИКУ - Погледајте како изгледају првих 1.000 квадрата
Препоручујемо

ВОЛЕЛА БИХ ДА СЕ ОПРОБАМ У ИНФОРМАТИВИ: Кристина Игленџа у емисији "Са звездама на ти"
14. 05. 2023. у 12:00

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (1)