НАРОДНА МУЗИКА ЈЕ МОЈ ИЗБОР: Ивана Димковски у "Са звездама на ти"
МЛАДА популарна певачица Ивана Димковски гошћа је дванаестог издања емисије "Са звездама на ти".
Фото: Н. Скендерија
На пут своје каријере закорачила је веома рано, са само чертнаест година први пут је стала на сцену Сава Центра, а шеснаест постала је део музичког такмичења „Звезде Гранда“.
Фото: Н. Скендерија
О свему томе, али и о многим другим стварима, разговарала ја са аутором и водитељем, Душаном Цакићем.
Фото: Н. Скендерија
- Од своје осме године бавим се музиком. Откако сам стала на сцену Гранда заволела сам народњаке. Провуче се ту понекад и нека поп или страна песма, али народњаци су мој први избор - објаснила је Ивана.
Фото: Н. Скендерија
У недељу 28. маја, тачно у подне, на видео-платформи "Новости", а у понедељак 29. маја, на званичном Јутјуб каналу "Вечерњих новости", погледајте дванаесто издање емисије "Са звездама на ти".
Препоручујемо
ДИРЉИВО Цеца објавила ПИСМО које ју је разнежило: "Не постоји већа част!"
03. 04. 2026. у 21:07
"СЕЉАКУ, КАЖЕ СЕ ДОБАР ДАН!": Први сусрет Бандовића са Гагом Николићем
03. 04. 2026. у 20:29
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)