КАКО САМО ИЗГЛЕДА! Сузана Манчић позирала у купаћем костиму у седмој деценији
ВОДИТЕЉКА и глумица Сузана Манчић важила је за једну од најлепших младих дама бивше Југославије.

Фото: В. Данилов
Данас је лепота није напустила, а чувена „Лото девојка“ једна је од ретких која се не стиди да покаже како изгледа њено тело у седмој деценији.

Фото: Принтсцреен
Сузана је отпутовала у Грчку одакле се сада огласила. Наиме, она је објавила фотографију у купаћем костиму и открила је да је презадовољна стањем свог тела и коже.
– Драге жене, морам да се похвалим: није идеално, али презадовољна сам стањем свог тела и коже! Али морам да кажем, ово је труд и рад који сам започела још прошлог лета са невероватним третманима ендосфере, била сам упорна. Захваљујем се љубазном и пожртвованом особљу. Дивне девојке које се труде да извуку максимум. И успеле су. Боље не може – написала је Сузана.
БОНУС ВИДЕО:
НАЈВЕЋА ПОБЕДА ЈЕ БИТИ СВОЈ | Са звездама на ти | Бр. 17 | Јоца Стефановић
Препоручујемо

СНОВИ МИ СЕ ОСТВАРУЈУ: Александра Пријовић у сузама саопштила радосну вест (ФОТО/ВИДЕО)
03. 07. 2023. у 17:45

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НЕ МОЖЕ ДА САКРИЈЕ ТУГУ: Дарко Лазић потпуно сломљен, јавно се огласио (ФОТО)
ПЕВАЧ се присетио свог покојног оца...
28. 04. 2025. у 19:35
Коментари (0)