БИЛА ЈЕ ЊЕГОВО ЈЕДИНО ДЕТЕ: Откривени детаљи смрти ћерке легендарног Елвиса Прислија
ЛИЗА Мари Присли, једино дете легенде рокенрола Елвиса Прислија, умрла је од опструкције црева, саопштила је канцеларија судске медицине округа Лос Анђелес.
Присила Присли
Опструкција је била резултат адхезија узрокованих операцијом за губитак килограма којој је била подвргнута пре неколико година, пренео је Би-Би-Си (ББЦ).
Прислијева, такође певачица, преминула је након што је хитно пребачена у калифорнијску болницу 12. јануара, у 54. години.
Њено последње јавно појављивање било је два дана пре смрти, на додели Златних глобуса.
У време њене смрти локални званичници су саопштили да су хитне службе послате у њен дом у Калабасасу, где су је затекли у стању срчаног застоја.
Канцеларија судске медицине је сопштила данас да је Прислијева умрла природном смрћу и истакла да је срчани застој узрокован опструкцијом танког црева.
Она је сахрањена поред свог сина Бенџамина Кија, који је извршио самоубиство 2020. године.
БОНУС ВИДЕО: ТИНЕЈЏЕР НАПРАВИО ЕЛЕКТРИЧНИ АУТОМОБИЛ: Локално становништво одушевљено
Препоручујемо
"ХОДАЛА ЈЕ МАЛО СПОРО..." Мадона први пут у јавности након боравка у болници (ВИДЕО)
10. 07. 2023. у 17:06
"ИХ, ДА САМ ЊУ ОЖЕНИО..." Певач се присетио љубави са Александром Пријовић
22. 04. 2023. у 21:12
ДИЈАМАНТИ БЕНД: Многи ће се изненадити, јер од нас долази једна "кардио" ствар (ВИДЕО)
08. 04. 2023. у 21:15
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)