МИСЛИМ ДА МЕ СЕ ПАРТНЕРИ ПЛАШЕ: Љупка Стевић проговорила о свим испадима које је имала са мушкарцима
ЉУПКА СТЕВИЋ гостовала је у емисији ''Магазин Ин'' ауторке и водитеље Сање Маринковић.

Фото: Принтскрин
Она је причала о мушко- женским односима, а посебно се осврнула на драму коју је у прошлости имала са једним партнером.
Љупка је занимљиве коментаре на поменуту тему, па је открила како она успева да ''укроти'' мушкарца.

Фото: Инстаграгм/Принтсцреен/ ljupkastevic
- Ја сам сваком свом партнеру драмила онда када заслужи. Тада настане опти хаос. Функционисало је то тако и раније, функционише и сада! Мислим да ме се они плаше када направе неки проблем, јер сам срчана и да не правим хаос без разлога, рекла је она па се осврнула на инцидент који је пре пар година направила због партнера:
- Ја будалаштине не правим генерално у животу! И то што се тада десило није била будалаштина ве права ствар, у правом момету која је морала да се деси. Никада не драмим без разлога, увек постоји аргумет зашто нешто урадим, све поставим на своје место, тако да више не греши, додала је Љупка.
(Пинк)
БОНУС ВИДЕО:
"НОВОСТИ" ИНТЕРВЈУ: Аца Регина открио све о сарадњи са Филхармонијом
Препоручујемо

ПОДВИГ ГОДИНЕ: Сестре Гобовић одликоване “Крстом вожда Ђорђа Стратимировића” (ФОТО)
23. 11. 2023. у 15:55

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)