РАСПЛАКАЛИ СУ МЕ: Катарини Грујић шест хиљада певало "Београђанко мала" (ФОТО)
02. 01. 2024. у 22:35
ПОП-ФОЛК ЗВЕЗДА Катарина Грујић певала је синоћу Охриду, пред око шест хиљада људи.
Повезане вести

СПЕКТАКЛ ЗА ВЕРНУ ПУБЛИКУ: Концерт Илде Шаулић обиловао музиком и квалитетним песмама (ФОТО)
НА 2. програму Радио-телевизије Србије, данас у 16.15 емитоваће се други део концерта фолк звезде Илде Шаулић, који је 10. октобра прошле године одржала у МТС дворани.
17. 03. 2025. у 08:05

БУЈИЦА ЕМОЦИЈА У БРЕЖИЦАМА: Цеца Ражнатовић под температуром одржала велики концерт у Словенији (ФОТО)
НАЈВЕЋА балканска естрадно-музичка фолк звезда Светлана Цеца Ражнатовић синоћ, у суботу увече одржала је велики и спектакуларни концерт у Словенији, у граду Брежице, у дупке пуној Спортској дворани.
16. 03. 2025. у 20:10

ЕКСПЛОЗИЈА МУЗИЧКЕ ЕНЕРГИЈЕ: Драгана Мирковић за викенд уприличила два спектакла у дијаспори (ФОТО)
ФОЛК дива Драгана Мирковић још једном је доказала зашто је један од најомиљенијих извођача на Балкану, одржавши два концерта овог викенда, у петак у Швајцарској (Лозана), а у суботу у Немачкој (Минхен).
16. 03. 2025. у 18:10

ВЕЧЕ ПРОЖЕТО ЕМОЦИЈАМА: Концерт Илде Шаулић испуњен песмама, осмехом, али и по којом сузом (ФОТО)
НА 2. програму Радио-телевизије Србије, данас у 17.50 емитоваће се први део концерта фолк звезде Илде Шаулић, који је 10. октобра прошле године одржала у МТС дворани.
10. 03. 2025. у 08:05

СПЛИТ НА НОГАМА: Драгана Мирковић сишла у публику и испуњавала жеље фановима (ФОТО)
ФОЛК дива Драгана Мирковић од првог појављивања важила је за певачицу која је омиљена међу женама, а колико је то тачно још једном је потврђенао на концерту који је баш на Осми март одржала у Хали „Грипе“ у Сплиту.
09. 03. 2025. у 15:29
Најновије из рубрике

НИНА БАДРИЋ ЗА "НОВОСТИ": Истински осећам сваку своју песму (ВИДЕО)
ПОП звезда Нина Бадрић говори за "Новости" о турнеји "Моји људи" и београдском концерту.
17. 03. 2025. у 12:05

КАРОЛИНА ГОЧЕВА СЛОМЉЕНА: "Сестро моја, мислила сам да је грешка - до последњег трена нисам желела да верујем да си погинула"
ПРОФЕСОРКА клавира Сара Пројковска, која је била пратећи вокал у групи "ДНК", изгубила је живот у пожару у дискотеци у Кочанима у Северној Македонији, потврдили су са Факултета музичке уметности у Скопљу где је радила.
17. 03. 2025. у 11:45

"МОЈА ЖЕНА ЋЕ ТО МРЗЕТИ": Џорџ Клуни искрено о промени изгледа (ФОТО)
ПОРОДИЦА Џорџа Клунија није љубитељ његове нове фризуре.
17. 03. 2025. у 11:24

"АНДРЕЈ, ДРАГО ДЕТЕ" Калиопи сломљена, опростила се од пријатеља: "Отишао си спашавајући друге животе" (ФОТО)
"ОСЕЋАМ тугу и бес, није требало овако"
17. 03. 2025. у 09:56

ЗА ПЕВАЧИЦОМ АНОМ СЕ ЈОШ УВЕК ТРАГА: Сестра јој погинула у страшном пожару у дискотеци, а информација о њој још нема
ОСАМ чланова групе ДНК погинуло је у пожару у дискотеци у Македонији, а бек вокал Ана К. још увек се води као нестала.
17. 03. 2025. у 08:31
Коментари (0)