РАДИЛА САМ ШЕСТ ГОДИНА БЕЗ ДИНАРА: Сања Маринковић проговорила о свом почетку на телевизији

Новости онлајн

16. 01. 2024. у 21:45

САЊА МАРИНКОВИЋ оголила је душу и признала да њен почетак каријере није био уопште лак, као и да јој је велика подршка и помоћ била њена мајка.

РАДИЛА САМ ШЕСТ ГОДИНА БЕЗ ДИНАРА: Сања Маринковић проговорила о свом почетку на телевизији

Фото ATA Images

Гостујући у једној емисији присетила својих почетака и испричала да јој је мајка шила гардеробу, као и да је сама морала да прави фризуре и шминка се. Она је том приликом додала и да је чак шест година радила без динара.

Фото: Танјуг/ Димитрије Голл

- Ја сам прво добро јутро рекла 1996. године - рекла је Сања, те је након одгледаног прилога у ком она први пут у свом животу води јутарњи програм, додала:

- Дођеш у јутарњи програм, није постојао шминкер, нема гардеробе, нема промтера, какав промтер, то није постојало... А све гардеробе ми је шила мама. Ја се увече исфенирам, да би могла ујутру да се тапирам. Радила сам шест година без једног јединог динара, били су хонорари који су били обећавани и никад нису усплаћени. А када су исплаћени, то није вредело 200 евра за шест година. Ја сам добила казну: "Укинут хонорар", ја сам мислила: "Који хонорар, нисам га ни добила" - рекла је Сања.

Фото: Јутјуб/Принтскрин

Иначе, Маринковићева је открила и чиме се све бавила пре него што је постала водитељка. 

- То је било много давно када сам живела у Лондону. Тако сам додатно зарађивала свој хонорар. Тада сам радила у бутику, продавала сам фармерке, а онда сам радила у посластичарници, тако сам се сналазила. Онда сам стално носила једне патике, било ми је изузетно напорно. То је страшно тежак посао где ниси смео да седнеш по 10 сати. Чак и када немаш посла, морао си да стојиш и да се правиш да радиш. Ја сам једне фармерке склапала по 100 пута - рекла је Сања у емисији "Гранд Специјал".

(ИНФОРМЕР)

БОНУС ВИДЕО:

СВАКО ТРЕБА ДА БУДЕ СВОЈ | Божићни "Новости" интервју | Драган Којић Кеба

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).

10. 01. 2026. у 15:08

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.

10. 01. 2026. у 06:30

ПРИПАДА НАМА - НЕ ДАНСКОЈ, НИ САД С Гренланда послата јасна порука: Нико нема право да одлучује уместо нас

"ПРИПАДА НАМА - НЕ ДАНСКОЈ, НИ САД" С Гренланда послата јасна порука: "Нико нема право да одлучује уместо нас"

ЛИДЕРИ пет највећих политичких партија Гренланда објавили су заједничко писмо у којем наглашавају да Гренланд није део ни САД ни Данске, већ да припада Гренланђанима, и да захтевају од Сједињених Америчких Држава да немају никакву контролу над тим острвом.

10. 01. 2026. у 11:52

Коментари (0)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства