МАДОНА ДОБИЛА ТУЖБУ: Краљица попа једним потезом разбеснела све (ВИДЕО)
ПЕВАЧИЦА Мадона нашла се у центру медијске пажње након што су је њени обожаватељи - тужили.
Фото: Инстаграм/Мадонна
Наиме, обожаватељи Мајкл Фелоус и Џонатан Хеден оптужили су је за узроковање непријатности након вишесатног кашњења на свој наступ који се одржао 13. децембра у Њујорку, преноси Индепендент.
Према информацијама које стоје у судским документима, певачица је изашла на бину у 22.45, иако је концерт био заказан у 20.30. Како се концерт завршио у 1 сат иза поноћи, обожаватељи су имали могућност "ограниченог јавног превоза" или "већих трошкова јавног и приватног превоза".
Осим тога, Мајкл и Џонатан тврде да је угрозила њихову могућност обављања породичних обавеза следећег дана, те је тако изазвала "разочараност, узнемиравање, потрошено време, фрустрацију и љутњу", стоји у тужби. Фелоус и Хеден тужили су и промотера концерта "Лајв Нејшн и Барклаус Центер" због лажног оглашавања, немарне заступљености и неправедних и заваравајућих трговачких пракси.
Ово није први пут да су обожаватељи тужили Мадону због кашњења, а тужбе које су подигнуте 2019. и 2020. добровољно су одбачене. Певачица се у новембру 2019. током наступа уживо осврнула на негативне коментаре и тако додатно разбеснела обожаватеље.
"Постоји нешто што треба сви да схватите. А то је да краљица никада не касни", рекла је.
"Плаћена си да додеш на време, никада нисам и никада нећу ићи на твој концерт", "Ниси вредна толиког чекања", "Ово је безобразно, срам те било", "Ниси краљица, него нарцисоидна дива", само су неки од коментара испод објаве, пренео је Стори.хр.
БОНУС ВИДЕО: ЋАНА И ЗОРИЦА МАРКОВИЋ: Жене смо из народа, али и у наше време је било "лудих" излазака
Препоручујемо
ПРЕМИНУО СИН ПОЗНАТОГ БИЗНИСМЕНА: Породица сломљена од бола, огласили се кратком поруком
20. 01. 2024. у 11:42
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
СВЕШТЕНИК ШОКИРАО ХРВАТСКУ: Иза олтара скривао мрачну тајну
У МАЛОМ месту крај Бенковца у Хрватској жупљане је најпре шокирало привођење жупника, а онда и неправомоћна пресуда за више казнених дела из домене дечје порнографије и сексуалног искоришћавања малолетника.
21. 11. 2025. у 13:24
Коментари (0)