НЕ ЗНАШ ТИ ШТА ЗНАЧИ КАДА СУ ЉУДИ РАЗВЕДЕНИ: Оља Карлеуша искрено о мужу и породици
ОЉА КАРЛЕУША недавно је отворено говорила о породици, браку и родитељству.

Фото: Притнскрин Јутјуб/Grand Magazin Tv Grand
Она признаје да је посвећена мајка и супруга и додаје да слободно време проводи искључиво у кругу породице.
Оља каже да се она и њен супруг труде да одрже породицу на окупу, а заједно подижу наследника Павла који је највећа радост у њиховом животу.

Фото: Инстаграм/oljakarleusaofficial
-Мој супруг и ја често разговарамо о браку, он уме да каже „Не знаш ти шта значи када су људи разведени, ја сам из породице разведених родитеља“. Ја онда њему кажем, не знаш ти шта значи и какво је благо када имаш уз себе оца и мајку. Нас двоје смо се фактички нашли са те стране да покушавамо да наш дом одржимо – рекла је она.

Фото: Принтскрин Јутјуб/Ред ТВ
Певачица је од првог момента апсолутно посвећена сину и његовом одрастању, па признаје да заједно са Павлом пролази кроз његове школске дане и то је посебно радује.
-Моје дете када добије двојку у школи, дође кући па он теши мене, обично је другачије, али мој Павле теши мене и говори да није страшно, да је свака оцена за ђака и да ћемо то поправити. Мислим да је нешто најлепше када можете да пратите своје дете, живимо у лудом времену. Нека жена ако ради до пет, када дође кући и спреми ручак, она тек пред спавање види то дете и нема могућност да проводи толико времена – казала је она и додала:
-Ми који смо у овом послу ако желимо можемо да се посветимо породици и да нађемо времена. Радимо само викендима, радни дани су нам слободни. Детињство је један стуб за свако дете и када поставиш добро темеље, онда све може да иде лако и добро.
(ГРАНД)
БОНУС ВИДЕО:
ЗНАЊЕ И ОБРАЗОВАЊЕ ВАМ НИКО НЕ МОЖЕ ОДУЗЕТИ | "Новости" интервју | Неда Украден
Препоручујемо

МОНСТРУОЗНО! Овај хоће да влада Србијом! Жене му криве кад их неко силује или пребије!
ВУК Нектаријевић, студент блокадер са Машинског факултета у Београду, који је тобож бициклом ишао у Стразбур, има у најмању руку проблематичне ставове.
20. 04. 2025. у 14:35

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)