САРУ ЈО УПОРЕДИЛИ С БРЕСКВИЦОМ: Она одмах реаговала и одговорила
06. 03. 2024. у 22:40
САРА ЈОВАНОВИЋ - САРА ЈО, која је пре две године учествовала на такмичењу на којем се бира песма за Евросонг, огласила се о актуелној теми у Србији.
Повезане вести

ПРИШЛА ДЕВОЈЦИ У КОЛИЦИМА И ПОКАЗАЛА ВЕЛИЧИНУ: Бресквица изазвала одушевљење народа на тргу у Црној Гори (ФОТО)
МЛАДА музичка звезда Анђела Игњатовић Бресквица одушевила је прошле ноћи публику у Плужинама, у Црној Гори, где се на градском амфитеатру окупило више становника него што општина заправо званично има.
15. 06. 2025. у 11:20

ВОЛИМ ДА ЕКСПРЕРИМЕНТИШЕМ И МЕЊАМ СТИЛОВЕ: Анђела Игњатовић Бресквица о новој песми, летњој турнеји, важним људима у животу (ФОТО)
ДРАГО ми је да после дистанце од шест месеци када је изашао мој први албум и могу да кажем да је свака песма пронашла неки пут до слушалаца. Наравно, нека мање, а нека више. Остварила сам оно што сам желела.
05. 06. 2025. у 19:29

УЗ ЊИХ СЕ ЗАЉУБЉУЈЕ И ВОЛИ: "Фрајле" у Бугојну ушле у "срце народа", а биће их и на винилу (ФОТО)
У ОКВИРУ турнеје "Моје душе душа" амбасадорке добре забаве и чланице групе "Фрајле", Невена и Јелена Буча и Наташа Михајловић одржале су велики концерт у Бугојну, у Казалишној дворани КСЦ на манифестацији 26. Бугојанског пролећа.
01. 06. 2025. у 20:15

КАМЕРА ПОСТАВЉЕНА ДО КАБИНЕ: Објављен приватни снимак наше познате певачице испод туша (ВИДЕО)
ПРИПРЕМА за "излазак у свет".
29. 04. 2025. у 19:19

ТАМО ГДЕ ЈЕ КРАЉЕВО: Снежана Ђуришић специјлана гошћа Тање Савић у граду чије је име прославила (ФОТО)
КРОЗ каријеру дугу више од пола века, легенда народне музике Снежана Ђуришић прославила је име града Краљева.
27. 03. 2025. у 22:20
Најновије из рубрике

ШТА САД КАЖЕТЕ? Откривен ПРАВИ РАЗЛОГ зашто Мел Гибсон борави на Хиландару
ВЕСТ да је холивудски глумац Мел Гибсон одлучио да уочи Видовдана дође у манастиру Хиландар на Светој Гори обишла је свет, а сада је откривено и зашто се славни редитељ и глумац одлучио на ову посету.
28. 06. 2025. у 17:12

ЗАШТО ЈЕ ЖИЖА УШЛА У РИЈАЛИТИ? Тешка мука, не дао Бог никоме! За националну пензију сматрала да је неправда што јој није додељена
ЧУВЕНА српска глумица Жижа Стојановић преминула је 27. јуна у 95. години живота, а вест о њеној смрти саопштио је водитељ Горан Стојићевић Карамела.
28. 06. 2025. у 16:05

BELGRADE MUSIC WEEK KONCERT - У БЕОГРАДСКУ АРЕНУ СТИЖУ BUBA CORELLI & JALA BRAT! Децембар 2025. - Продукција SKYMUSIC
Прво вече фестивала Belgrade Music Week синоћ је донело једно од највећих изненађења.
28. 06. 2025. у 15:01

СПЕКТАКУЛАРАН СТАРТ Belgrade Music Week 25 ЗАПАЛИО Ушће - ПРЕКО 40.000 ЉУДИ УЈЕДИЊЕНО МУЗИКОМ И ЉУБАВЉУ
БЕОГРАД је синоћ био епицентар урбане музичке експлозије!
28. 06. 2025. у 14:54

ГЛУМИЦА НЕЋЕ ПОЧИВАТИ У АЛЕЈИ? Познато време и место сахране Жиже Стојановић
ЧУВЕНА српска глумица Жижа Стојановић преминула је 27. јуна у 95. години живота, а вест о њеној смрти саопштио је водитељ Горан Стојићевић Карамела.
28. 06. 2025. у 12:20
Коментари (0)