МАРИНА ВИСКОВИЋ ТВРДИ ДА НЕМА ПОЈМА КОЛИКО ТРОШИ ПАРА: Ако сам скромна, месечно ми треба 3.000 евра

Новости онлајн

15. 03. 2024. у 22:55

МАРИНА ВИСКОВИЋ изјавила је својевемено да без неколико хиљада евра не може да преживи месец дана, што и даље изазва буру на мрежама.

МАРИНА ВИСКОВИЋ ТВРДИ ДА НЕМА ПОЈМА КОЛИКО ТРОШИ ПАРА: Ако сам скромна, месечно ми треба 3.000 евра

Фото ATA Images

Наиме, гостујући у емисији "Амиџи шоу", Марина је добила шкакљиво питање, па се снебивала да на њега одговори, али је на крају ипак признала колико пара троши месечно.

Фото: Инстаграм/marina_viskovic_official

- Који је минимум новца са којим можеш да располажеш? Око 3.000 евра - питао ју је водитељ.

- Ево сад размишљам... Минимум... Морам да будем скромна. Хајде нека буде 3.000, лепо си проценио, заиста има улагања. Ја сам истицала да не знам са финансијама, никад не знам колико трошим, али пар хиљада месечно, сигурно - истакла је Марина Висковић пре пар година код Огњена Амиџића у емисији.

(БЛИЦ)

БОНУС ВИДЕО:

ЗНАЊЕ И ОБРАЗОВАЊЕ ВАМ НИКО НЕ МОЖЕ ОДУЗЕТИ | "Новости" интервју | Неда Украден

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЖЕСТОКА ПРЕТЊА ТРАМПУ ИЗ МОЋНЕ ДРЖАВЕ: Ако се САД укључе у рат, напашћемо вас

ЖЕСТОКА ПРЕТЊА ТРАМПУ ИЗ МОЋНЕ ДРЖАВЕ: Ако се САД укључе у рат, напашћемо вас

МОЋНА шиитска милиција из Ирака, Катаиб Хезболах, која има подршку Ирана, запретила је нападима на америчке војне базе широм Блиског истока уколико се администрација Доналда Трампа одлучи да интервенише у евентуалном сукобу између Израела и Ирана.

20. 06. 2025. у 09:27

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре

СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић и Жељко Ражнатовић Аркан упознали су се 11. октобра 1993. године на прослави дана Српске добровољачке гарде у Ердуту, а већ 19. фебруара 1995. године изговорили су судбоносно "Да" пред пријатељима и породицом.

20. 06. 2025. у 15:23

Коментари (0)

УБИЈЕН КИРИЛ БАБИЧУК: Репрезентативац погинуо у Украјини