ИСПЕКЛИ ЈЕ ПЕГЛОМ НА СНИМАЊУ: Марина Станкић сатима била на сету с опекотинама да би направила спот за памћење
ОПСТАНАК на музичкој сцени могућ је само уз много труда и рада, а Марина Станкић показала је да уз све то може и сатима да снима спот са боловима од опекотина које је задобила на сету.
Фото: Дејан Милићевић
Млада певачица управо је објавила песму „Невенчана“ коју је специјално за њу направио Бане Опачић. Она је за ову песму снимила и веома емотивне кадрове у неколико одевних комбинација.
Некадашња „Звезда гранда“, за коју кажу да ниједно весеље не може да прође без ње, недавно је променила и боју косе и из заводљиве плаве прешла у ватрену смеђу. А сада је све „сломила“ новом баладом која ће дефинитивно постати нова химна многим женама.
Потпуно трансформисана, Марина је осим гласа од којег се кожа јежи, показала и изглед због којег ће њени мушки обожаваоци бити потпуно одушевљени, те објавила „Невенчану“ уз коју је снимила провокативне кадрове.
Фото: Дејан Милићевић
Међутим, током снимања је доживела пех када ју је помоћник стилисте опекао пеглом:
- Приликом снимања последњих кадрова мењала сам комбинације и у једном тренутку носила сам браон хаљину која има велики прорез. Морали су да је пеглају на мени и у журби ми је помоћник стилисте опекао ногу. Болело је до бесвести, али снимање је морало да се заврши тог дана. Срећом није се ништа видело у споту јер сам наредне кадрове снимала у седећем положају – казала је Марина коју је у сензуалне одевне комаде обукла позната стилисткиња Елена Николаевна која је задужена и за изглед Цеце Ражнатовић.
Препоручујемо
ТА ПРЕВАРА ЗА БОЛ ЈЕ МОЈА СТВАР: Ивана Петерс започела ново животно поглавље (ФОТО)
01. 12. 2025. у 21:20
Откривено ЗАШТО је Јована Јеремић у СУЗАМА НАПУСТИЛА ТВ Пинк: "Бесна сам и разочарана"
01. 12. 2025. у 19:17
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
Коментари (0)