ОТВОРИЛИ ВЕЧЕ: Први такмичари на сцени - Шведска
Predstavili su se prvi takmičari i tako je zvanično otpočelo i glasanje.

Фото: Принтскрин Јутјуб/Eurovision Song Contest
Маркус и Мартинус, познати и као М&М отворили су финално вече Евровизије 2024 где и бране боје овогодишњег домаћина. Занимљиво је да су они су недавно и посетили Србију где су имали само речи подшке и похвале за нашу представницу. Близанци су иначе рођени у У Норвешкој, а са песмом "Унфоргеттабле" заузимају средину на кладионицама и 13. место.
тигли смо до великог финала најгледанијег музичког надметања - "Евровозија 2024". Прошлогодишња победа Швеђанке Лорин значила је да ће Малме бити домаћин овогодишње смотре за "Песму Европе".
Препоручујемо

ОБЕЗБЕЂЕЊЕ ОКО ТЕЈА ДОРЕ: Драма на Евровизији због Израела - последице и по Србију
11. 05. 2024. у 19:41

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)